KSIS Razem zaprasza na kolejny turniej halowej piłki nożnej. W najbliższą sobotę zagrają osoby pełnoletnie.
W minioną sobotę Razem zorganizowało turniej piłki halowej dla żaków. Tym razem na sali ZSZiO przy ul. Traugutta w Kamiennej zmierzą się drużyny seniorów.
Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9.00. Grać mogą drużyny pięcioosobowe plus dwóch rezerwowych.
Kontakt z organizatorami: 605 584 750, 500 135 411

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze