Reklama

Halowa piłka nożna w Lubawce

Na sali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Drużyny walczyły o puchar burmistrza Lubawki oraz awans do zawodów strefy jeleniogórskiej.

W turnieju chłopców mogli grać zawodnicy do 13 roku życia. Dwie drużyny wystawił Orzeł Lubawka, po jednej Pagaz Krzeszów, Bóbr Marciszów oraz Dragon Miszkowice. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Spotkania trwały po 12 minut. Turniej wygrała druga drużyna Orła Lubawka, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna Orła. Trzecie miejsce wywalczył Bóbr Marciszów, czwarte Pagaz Krzeszów, a piąte Dragon Miszkowice.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:
Orzeł 1 : Orzeł 2 - 0:1
Dragon : Bóbr - 0:9
Bóbr : Pagaz - 6:0
Dragon : Orzeł 1 - 0:8
Orzeł 2 : Dragon 9:0
Pagaz : Orzeł 1 - 0:2
Orzeł 1 : Bóbr - 4:3
Pagaz : Orzeł 2 - 1:4
Pagaz : Dragon - 5:0
Bóbr : Orze 2 - 0:2

W rywalizacji dziewcząt mogły zagrać zawodniczki do 15 roku życia. Drużyny wystawiły kluby MKS Chełmsko Śląskie oraz Dragon Miszkowice. Piłkarki rozegrały dwa mecze. Oba wygrała drużyna z Chełmska Śląskiego (4:1 i 7:0).

Przed rozpoczęciem zawodów podziękowania za współpracę z LZS odebrał Łukasz Wincza.

Reklama

Turniej był częścią XXVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi. Dwie najlepsze drużyny w kategorii chłopców oraz dziewcząt wywalczyły prawo gry w zawodach strefowych.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/02/2025 14:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama