Na sali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Drużyny walczyły o puchar burmistrza Lubawki oraz awans do zawodów strefy jeleniogórskiej.
W turnieju chłopców mogli grać zawodnicy do 13 roku życia. Dwie drużyny wystawił Orzeł Lubawka, po jednej Pagaz Krzeszów, Bóbr Marciszów oraz Dragon Miszkowice. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Spotkania trwały po 12 minut. Turniej wygrała druga drużyna Orła Lubawka, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna Orła. Trzecie miejsce wywalczył Bóbr Marciszów, czwarte Pagaz Krzeszów, a piąte Dragon Miszkowice.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Orzeł 1 : Orzeł 2 - 0:1
Dragon : Bóbr - 0:9
Bóbr : Pagaz - 6:0
Dragon : Orzeł 1 - 0:8
Orzeł 2 : Dragon 9:0
Pagaz : Orzeł 1 - 0:2
Orzeł 1 : Bóbr - 4:3
Pagaz : Orzeł 2 - 1:4
Pagaz : Dragon - 5:0
Bóbr : Orze 2 - 0:2
W rywalizacji dziewcząt mogły zagrać zawodniczki do 15 roku życia. Drużyny wystawiły kluby MKS Chełmsko Śląskie oraz Dragon Miszkowice. Piłkarki rozegrały dwa mecze. Oba wygrała drużyna z Chełmska Śląskiego (4:1 i 7:0).
Przed rozpoczęciem zawodów podziękowania za współpracę z LZS odebrał Łukasz Wincza.
Turniej był częścią XXVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi. Dwie najlepsze drużyny w kategorii chłopców oraz dziewcząt wywalczyły prawo gry w zawodach strefowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze