W sobotę (16 listopada) w godz. 9.00 - 15.00 na hali sportowej przy ul. Traugutta w Kamiennej Górze zostanie rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Posła RP Ryszarda Zbrzyznego.
Swoje umiejętności zaprezentują żaki z kamiennogórskiej Olimpii oraz zaproszone drużyny.
Organizatorem turnieju jest Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Razem oraz poseł na Sejm RP Ryszard Zbrzyzny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze