Dzisiaj (niedziela, 16 grudnia) w Pisarzowicach rozegrany został IV Turniej Halowej Piłki Nożnej. W rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.
W turnieju zagrały drużyny MDP Krzeszów, Ogorzelec, Janiszów, Ptaszków i Pisarzowice. Ekipy walczyło o puchar przechodni ufundowany przez wójta oraz nagrody indywidualne.
Turniej wygrała drużyna z Krzeszowa, drugie miejsce zajęła reprezentacja Janiszowa.
Królem strzelców został Szymon Skoczeń z Janiszowa, najlepszą zawodniczką Natalia Jede z Janiszowa. Nagrodzonych zostało dwoje zawodników grających na bramce. Najmniej goli wpuścił Dawid Pazgan z Krzeszowa, najlepszym bramkarzem została Amielia Nawój z Ogorzelca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze