Reklama

Halowa piłka MDP

Dzisiaj (niedziela, 16 grudnia) w Pisarzowicach rozegrany został IV Turniej Halowej Piłki Nożnej. W rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.

 

W turnieju zagrały drużyny MDP Krzeszów, Ogorzelec, Janiszów, Ptaszków i Pisarzowice. Ekipy walczyło o puchar przechodni ufundowany przez wójta oraz nagrody indywidualne.

Turniej wygrała drużyna z Krzeszowa, drugie miejsce zajęła reprezentacja Janiszowa.

Królem strzelców został Szymon Skoczeń z Janiszowa, najlepszą zawodniczką Natalia Jede z Janiszowa. Nagrodzonych zostało dwoje zawodników grających na bramce. Najmniej goli wpuścił Dawid Pazgan z Krzeszowa, najlepszym bramkarzem została Amielia Nawój z Ogorzelca. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama