Na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej dziewcząt do lat 15.
Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, wszystkie z gminy Lubawka. Zawodniczki walczyły o puchar Burmistrza Lubawki. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym z meczami rewanżowymi.
Wygrał Pierwsza drużyna MKS Chełmsko Śląskie, drugie miejsce zajęła druga drużyna z MKS Chełmsko Śląskie, a trzecie Dragon Miszkowice. Trenerami drużyn byli Mariusz Zbrzyzny i Edward Tasior. Mecze sędziował Łukasz Wincza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze