Reklama

Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej dziewcząt do lat 15 w Lubawce

Na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej dziewcząt do lat 15. 

Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, wszystkie z gminy Lubawka. Zawodniczki walczyły o puchar Burmistrza Lubawki. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym z meczami rewanżowymi.

Wygrał Pierwsza drużyna MKS Chełmsko Śląskie, drugie miejsce zajęła druga drużyna z MKS Chełmsko Śląskie, a trzecie Dragon Miszkowice. Trenerami drużyn byli Mariusz Zbrzyzny i Edward Tasior. Mecze sędziował Łukasz Wincza.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/02/2024 09:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama