Od jednego z internautów otrzymaliśmy film zarejestrowany w Kamiennej Górze w piątek (14 września) rano.
Film zarejestrowany został na ul. Piotra Ściegiennego, przy skrzyżowaniu z ul. Lompy. Przed godzina ósmą rano przez to skrzyżowanie przechodzą uczniowie pobliskiej szkoły.
Jak widać na filmie jeden z kierowców zdecydował się wykonać w tym miejscu bardzo ryzykowny manewr. Na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych, wyminął samochód, którego kierowca zatrzymał się, aby przepuścić dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze