Reklama

Groźne niewybuchy

Strażacy, policjanci, samorządowcy i przedstawiciele wydziałów zarządzania kryzysowego wzięli dzisiaj (wtorek, 21 maja) w szkoleniu dotyczącym zachowania w przypadku znalezienia niewybuchów.

 

Spotkanie zorganizował Wydział Zarządzania Kryzysowego kamiennogórskiego starostwa. O swojej pracy, posiadanym wyposażeniu opowiadali żołnierze z Patrolu Saperskiego. Pokazywali z jakimi niewybuchami najczęściej mają do czynienia. Demonstrowali wozy i urządzenia m.in specjalny skafander wykorzystywane podczas akcji. Przypomniane zostały zasady wzywania patrolu do znalezisk.

Saperzy przypomnieli, że wzywającemu nie grożą żadne konsekwencje w przypadku niepotwierdzenia zagrożenia.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama