Strażacy, policjanci, samorządowcy i przedstawiciele wydziałów zarządzania kryzysowego wzięli dzisiaj (wtorek, 21 maja) w szkoleniu dotyczącym zachowania w przypadku znalezienia niewybuchów.

Spotkanie zorganizował Wydział Zarządzania Kryzysowego kamiennogórskiego starostwa. O swojej pracy, posiadanym wyposażeniu opowiadali żołnierze z Patrolu Saperskiego. Pokazywali z jakimi niewybuchami najczęściej mają do czynienia. Demonstrowali wozy i urządzenia m.in specjalny skafander wykorzystywane podczas akcji. Przypomniane zostały zasady wzywania patrolu do znalezisk.
Saperzy przypomnieli, że wzywającemu nie grożą żadne konsekwencje w przypadku niepotwierdzenia zagrożenia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze