Wczoraj policjanci z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali starszego mężczyznę, który trzymając w rękach siekierę, groził swojemu zięciowi, że go zabije.
Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze z uwagi na fakt, iż stwarzał on zagrożenie nie tylko dla innych, ale i dla siebie samego. Teraz prowadzone będą dalsze czynności procesowe z jego udziałem.
Policjanci przypominają, że kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze