Reklama

Groził zięciowi siekierą

Wczoraj policjanci z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali starszego mężczyznę, który trzymając w rękach siekierę, groził swojemu zięciowi, że go zabije.

 

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze z uwagi na fakt, iż stwarzał on zagrożenie nie tylko dla innych, ale i dla siebie samego. Teraz prowadzone będą dalsze czynności procesowe z jego udziałem.

 

Policjanci przypominają, że kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama