Reklama

Groził pozbawieniem życia-trafił do policyjnego aresztu

Dzisiejszego wieczoru (12.10) kamiennogórscy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego otrzymali pilne zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców gminy Kamienna Góra jest bardzo agresywny i kolejny już raz grozi swojej sąsiadce pozbawieniem życia.

 

Funkcjonariusze niezwłocznie udali się do jednej ze wsi, gdzie na miejscu zastali zgłaszającą kobietę oraz 30-letniego sprawcę gróźb. Mężczyzna był bardzo agresywny i wulgarny. Jak się okazało dodatkowo nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu. Na miejscu policjanci ustalili, że w przeciągu kilku dni 30-latek kilkukrotnie groził sąsiadce pozbawieniem życia, zawsze znajdując się w tym czasie w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

Za stosowanie gróźb karalnych ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności do lat 2.

asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP w Kamiennej Górze

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama