Dzisiejszego wieczoru (12.10) kamiennogórscy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego otrzymali pilne zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców gminy Kamienna Góra jest bardzo agresywny i kolejny już raz grozi swojej sąsiadce pozbawieniem życia.
Funkcjonariusze niezwłocznie udali się do jednej ze wsi, gdzie na miejscu zastali zgłaszającą kobietę oraz 30-letniego sprawcę gróźb. Mężczyzna był bardzo agresywny i wulgarny. Jak się okazało dodatkowo nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu. Na miejscu policjanci ustalili, że w przeciągu kilku dni 30-latek kilkukrotnie groził sąsiadce pozbawieniem życia, zawsze znajdując się w tym czasie w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i trafił do policyjnego aresztu.
Za stosowanie gróźb karalnych ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności do lat 2.
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze