Reklama

Groził nożem

Tymczasowy areszt zastosował sąd wobec 29-latka zatrzymanego przez kamiennogórskich policjantów.

 

W sobotę (23 lutego) policjanci wezwani zostali do awanturującego się mężczyzny, który groził pozbawieniem życia mieszkańców jednego z budynków w Kamiennej Górze. Mężczyzna straszył mieszkańców nożem. Po obezwładnieniu policjanci znaleźli przy zatrzymanym kilka porcji amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających. Przyznał się do nich. Przeciwko zatrzymanemu już toczyły się postępowania związane z przestępstwami przeciwko mieniu. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec zatrzymanego kamiennogórzanina areszt tymczasowy. O ostatecznej karze za wszystkie przestępstwa zdecyduje sąd.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama