Drużyna Dragona Miszkowice spotkała się dzisiaj (poniedziałek, 17 lutego) ze starostą Ewą Kocembą.
Dziewczęta z miszkowickiego klubu zajęły trzecie miejsce podczas międzynarodowego turnieju piłki nożnej rozegranego w Grodzisku Wielkopolskim (więcej: Dragon w Grodzisku).
Starosta pogratulowała drużynie sukcesu i wręczyła drobne upominki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze