Reklama

Grały LZS-y

Dzisiaj (sobota, 22 lutego) w Pisarzowicach rozegrano Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców do 13 lat.


Mistrzostwa pewnie wygrała drużyna LKS GNEJS Ogorzelec.

Zwycięzcy zagrali w składzie: Mikołaj Kluska, Marcel Konopacki, Konrad Cepielich, Adam Ślusarczyk, Michał Sobczak.

Drugie miejsce wywalczyła drużyna LKS PAGAZ Krzeszów, trzecie LKS DRAGON Miszkowice. Kolejne miejsca zajęły drużyny LKS CZARNI Przedwojów i LKS AUXILIA Janiszów.

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zwycięzcy medale i puchary.

Turniej zorganizowało Gminne Zrzeszenie LZS dzięki środkom z dotacji Gminy Wiejskiej Kamienna Góra.

Dwie pierwsze drużyny będą reprezentować powiat kamiennogórski na turnieju strefowym w Lwówku Śląskim, który zostanie rozegrany 1 marca 2014 roku.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama