Dzisiaj (sobota, 22 lutego) w Pisarzowicach rozegrano Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców do 13 lat.
Mistrzostwa pewnie wygrała drużyna LKS GNEJS Ogorzelec.
Zwycięzcy zagrali w składzie: Mikołaj Kluska, Marcel Konopacki, Konrad Cepielich, Adam Ślusarczyk, Michał Sobczak.
Drugie miejsce wywalczyła drużyna LKS PAGAZ Krzeszów, trzecie LKS DRAGON Miszkowice. Kolejne miejsca zajęły drużyny LKS CZARNI Przedwojów i LKS AUXILIA Janiszów.
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zwycięzcy medale i puchary.
Turniej zorganizowało Gminne Zrzeszenie LZS dzięki środkom z dotacji Gminy Wiejskiej Kamienna Góra.
Dwie pierwsze drużyny będą reprezentować powiat kamiennogórski na turnieju strefowym w Lwówku Śląskim, który zostanie rozegrany 1 marca 2014 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze