Pięć drużyn walczyło w Turnieju Przyjaźni rozegranym na Maracanie w Chełmsku Śląskim.
Uczestnicy zawodów pokazali, że w piłkę nożną grać może każdy. Do zmagań stanęli bowiem chłopcy, dziewczęta, dzieci, młodzież i dorośli. Liczyła się dobra zabawa.
Maracana to boisko przygotowane przez mieszkańców Chełmska Śląskiego na wzgórzu między kościołem a Domkami Tkaczy.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze