Reklama

Grają w Pisarzowicach

Po raz drugi w Pisarzowicach gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

znamy już zebrana kwote

 

Oprócz licytacji odbywa się na sali domu kultury: kiermasz ciast, występ zespołu śpiewającego ?OLGA?, występ laureatów piosenki przedszkolnej, pokaz taneczny HIP ? Hop grupy Dawida, pisarzowickie ?Śpiewające Brzdące?, taneczne występy grupy ?Dance Live? ? dzieci z Szarocina, pokaz sztuki walk - KARATE, przejażdżki konne dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, pokaz pomocy przedlekarskiej ? OSP Pisarzowice.

W tym roku w Pisarzowicach kwestowały: Kinga Bieda, Iza Bieda, Kasia Szkaradek, Gabrysia Mazepa, Sandra Nowak, Dominika Skoczek i Jola Kurnyta

Reklama

aktualizacja 19:45 W Pisarzowicach zebrano 4 153,59 i 2 euro

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama