Po raz drugi w Pisarzowicach gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
znamy już zebrana kwote
Oprócz licytacji odbywa się na sali domu kultury: kiermasz ciast, występ zespołu śpiewającego ?OLGA?, występ laureatów piosenki przedszkolnej, pokaz taneczny HIP ? Hop grupy Dawida, pisarzowickie ?Śpiewające Brzdące?, taneczne występy grupy ?Dance Live? ? dzieci z Szarocina, pokaz sztuki walk - KARATE, przejażdżki konne dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, pokaz pomocy przedlekarskiej ? OSP Pisarzowice.
W tym roku w Pisarzowicach kwestowały: Kinga Bieda, Iza Bieda, Kasia Szkaradek, Gabrysia Mazepa, Sandra Nowak, Dominika Skoczek i Jola Kurnyta
aktualizacja 19:45 W Pisarzowicach zebrano 4 153,59 i 2 euro
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze