Aktualizacja 11.08.2024.
Turniej wygrali: Piotr Lorencik i Michał Lorencik. Drugie miejsce zajął debel: Monika Stec i Michał Bojanowski, trzecie: Łucja Gawlik i Adrian Gawlik, czwarte: Daniel Maciaszek i Łukasz Maciaszek.
Wśród zawodników był biathlonista Jakub Potoniec, który grał z Robertem Szczepaniakiem, trenerem kadry młodzieżowej mężczyzn.
W turnieju zagrały 24 osoby, w tym 4 kobiety.
Oryginalna informacja
Na kortach nad kamiennogórskim zalewem trwa deblowy turniej tenisa ziemnego o puchar burmistrza Kamiennej Góry.
W tym roku odbywa się czternasta edycja tej imprezy. O puchar walczy dwanaście duetów złożonych głównie z zawodników doskonale znanych na kamiennogórskich kortach.
Turniej jest częścią Dni Kamiennej Góry.
Zobacz także:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze