Z drobnym poślizgiem rozpoczął się Finał WOŚP w Pisarzowicach. Orkiestra do Pisarzowic zawitała po raz pierwszy.
aktualizacja 23:15
W Pisarzowicach zebrano: 4706.16zł, 54.01 Euro i 35 Pensów
Oryginalna informacja
Zabawa trwać będzie do 21:00. Na scenie prezentować się będą m.in. przedszkolaki. Zabawę prowadzi zespół Spoko, Spoko, Spoko.
Informacje o finale w Pisarzowicach - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze