Lider klasy A rozgrywa wyjazdowe spotkanie z Orłem Wojcieszów. Obie drużyny walczą o awans do klasy okręgowej.
Aktualizacja: koniec meczu
koniec spotkania
Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka - 1:3 (0:2)
55 minuta - 1:3
48 minuta - 0:3 po strzale Musiała. Lubawscy piłkarze wyprowadzili szybką kontrę. Adamowicz przerzucił piłkę na drugą stronę boiska do Lewczuka, a ten dograł do Musiała.
Koniec pierwszej połowy. Nadal 0:2. Nad stadionem przeszła ulewa.
26 minuta - 0:2 - Musiał zdobył gola dla Orła Lubawka
3 minuta 0:1 Adamowicz po indywidualnej akcji zdobył bramkę dla lubawskiej drużyny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze