W Domu Kultury w Lubawce rozpoczął się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zabawa potrwa do godziny 20.
Aktualizacja 13.01.2014, 13:40
Zebrane pieniądze zostały już policzone. Lubawski sztab zebrał w tym roku 11 511,44 zł.
Aktualizacja 20:20
To już koniec 22 finału WOŚP w Lubawce. O 20 w niebo wystrzeliły sztuczne ognie,

Przed wejściem do ratusza rozświetliło się serce.

Trwa liczenie zebranych pieniędzy.
Aktualizacja 19:10
Lubawski finał zbliża się do końca. Do godziny 19.00 zebrano 8900 zł
Przed widzami zaprezentowała się Orkiestra Dęta...

... oraz SC Projekt, grupa hip-hopowa z Karpacza i Jeleniej Góry.

Aktualizacja 17:40
Lubawski finał trwa zgodnie z planem. Podczas koncertu "Dinozaurów" doskonale bawią się najmłodsi.
Do godziny 17 sztab zebrał 7000 zł.

Oryginalna informacja
Jako pierwsze przed widownią zaprezentowały się dzieci z przedszkola. Najmłodsi wystawili jasełka.
Do wieczora w Lubawce prezentować się będą lokalni wykonawcy oraz członkowie grup działających przy Domu Kultury. Między występami prowadzone będą licytacje. Do ciekawszych gadżetów należą: koszulka Krystyny Pałki, z podpisami kadry polskich biathlonistek, zestaw pojemników do selektywnej zbiórki odpadów, zdjęcie Eweliny Lisowskiej z autografem artystki złożonym podczas zeszłorocznych Dni Lubawki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze