Reklama

Gra Lubawka - znamy kwotę

W Domu Kultury w Lubawce rozpoczął się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zabawa potrwa do godziny 20.

Aktualizacja 13.01.2014, 13:40

Zebrane pieniądze zostały już policzone. Lubawski sztab zebrał w tym roku 11 511,44 zł.

Aktualizacja 20:20
To już koniec 22 finału WOŚP w Lubawce. O 20 w niebo wystrzeliły sztuczne ognie,

Przed wejściem do ratusza rozświetliło się serce.

Trwa liczenie zebranych pieniędzy.

Aktualizacja 19:10
Lubawski finał zbliża się do końca. Do godziny 19.00 zebrano 8900 zł

Przed widzami zaprezentowała się Orkiestra Dęta...

... oraz SC Projekt, grupa hip-hopowa z  Karpacza i Jeleniej Góry.

Aktualizacja 17:40
Lubawski finał trwa zgodnie z planem. Podczas koncertu "Dinozaurów" doskonale bawią się najmłodsi.

Reklama

Do godziny 17 sztab zebrał 7000 zł.

Oryginalna informacja
Jako pierwsze przed widownią zaprezentowały się dzieci z przedszkola. Najmłodsi wystawili jasełka.

Do wieczora w Lubawce prezentować się będą lokalni wykonawcy oraz członkowie grup działających przy Domu Kultury. Między występami prowadzone będą licytacje. Do ciekawszych gadżetów należą: koszulka Krystyny Pałki, z podpisami kadry polskich biathlonistek, zestaw pojemników do selektywnej zbiórki odpadów, zdjęcie Eweliny Lisowskiej z autografem artystki złożonym podczas zeszłorocznych Dni Lubawki.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama