Reklama

Gospodarze górą

W poniedziałek w Krzeszowie rozegrany został turniej piłki nożnej w ramach drugiej kolejki ligi orlika.

Górnik Wałbrzych, Kap Kamienna Góra, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, i AS Krzeszów grali systemem każdy z każdym.

Gospodarze (AS Krzeszów) wygrali wszystkie spotkania, a co za tym idzie cały turniej.

Skład AS Krzeszów: Dubiel - Br., Czuba, Piechota, Szampera D., Szampera Ł., Janczyk, Falkowski, Baran, Zając, Świerad, Pietrzykowski.
Bramki: Falkowski, Baran, Szampera Łukasz (2), Janczyk (2), Pietrzykowski.

Wyniki poszczególnych spotkań:
AS Krzeszów : Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - 2:1
KAP Kamienna Góra : Górnik Wałbrzych - 2:3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych : Górnik Wałbrzych - 1:0
AS Krzeszów : KAP Kamienna Góra - 2:1
KAP Kamienna Góra : Górnik Wałbrzych - 2:1
Górnik Wałbrzych : AS Krzeszów - 2:3

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama