Dzisiaj (czwartek, 13 sierpnia) po południu policjanci wezwani zostali na parking przy AL. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze, za sądem. Zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena golfa.
Z ustaleń policji wynika, że kierujący golfem jechał ul. T. Kościuszki. Zniszczył oznakowanie pionowe. Dojechał na parking. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,39 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli ponad 2,7 promila. Mężczyzna, 44-letni mieszkaniec Czadrowa, został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze