Reprezentant Kamiennej Góry Michał Golasiński wystąpił na gali zawodowej Thunderstrike Fight League w Zabrzu.
Zawodnik trenujący na co dzień w klubie "Contender" Stowarzyszenie Nasz Region od początku starcia był stroną przeważającą narzucając swój plan taktyczny na walkę. W końcówce pierwszej rundy po efektownym obaleniu przeciwnika zdobył pozycję z dosiadu gdzie sukcesywnie zasypywał gradem ciosów swojego oponenta, a następnie spróbował duszenia trójkątnego rękoma. Niestety gong uratował przed poddaniem jego przeciwnika. Pomimo dopingu lokalnych kibiców dla jego rywala, Michał w 2 rundzie starcia ponownie zdobył pozycję dominującą i uderzeniami zmusił sędziego ringowego do przerwanie pojedynku. Walka zakończyła się zwycięstwem reprezentanta klubu Contender przez TKO w 2 rundzie.
Po walce Michał Golasiński powiedział - Jestem bardzo szczęśliwy po wygranej. Na szczęście udało mi się wygrać przed czasem. Nie dawno miałem wygraną walkę na gali charytatywnej w Jeleniej Górze i odczuwałem jeszcze trudy tamtego pojedynku oraz okresu przygotowań. Jest to kolejne bardzo cenne zwycięstwo dla mnie i mojego klubu. W najbliższym czasie zrobię sobie odrobinę odpoczynku, ale już niedługo wracam na matę dalej ciężko pracować, ponieważ pojawiają się kolejne oferty walk. Korzystając z okazji chciałbym podziękować mojemu trenerowi Pawłowi Oleksemu, dziewczynie, przyjaciołom oraz wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki. Również serdecznie podziękowania dla osób wspierających mnie oraz klub: firmom Radtel Sport, Mechanika pojazdowa Adam i Daniel Oleksy, Blacharstwo Pojazdowe Bogdan Czerniga, Maciek Otomoto, Motocentrum Zenon Błasiak, Auto Lembin oraz Telepizzeria Soprano.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze