O godzinie 17 zawyła syrena i wstrzymany został ruch na Rondzie Niepodległości w Kamiennej Górze. Mieszkańcy z zapalonymi racami stanęli wokół ronda.
W ten sposób uczona została rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W spotkaniu uczestniczyło kilkaset osób.
Po wypaleniu rac rozbrzmiały okrzyki ku chwale powstańcom. Odśpiewany został również hymn Polski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze