Reklama

Godzina ?W? w Kamiennej Górze

Dzisiaj (1 sierpnia, środa) o godzinie 17. 00 przy kamiennogórskim rondzie zebrali się mieszkańcy Kamiennej Góry aby uczcić rocznicę wybuchu Warszawskiego.

 

Tradycyjnie, już od kilku lat, obchody rocznicy Powstania Warszawskiego w Kamiennej Górze odbywają się na rondzie przy wjeździe do centrum handlowego. W tym roku, tak jak w poprzednich, ruch na rondzie został wstrzymany o 17.00, młodzi ludzie odpalili race i okrzykami ?chwała bohaterom? uczcili uczestników ostatniego polskiego zrywu narodowego.

Na ogrodzeniu przy rondzie można było obejrzeć zdjęcia o tematyce powstańczej. Wokół ronda zebrała się spora grupa osób, które specjalnie przyszły uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama