Dzisiaj (1 sierpnia, środa) o godzinie 17. 00 przy kamiennogórskim rondzie zebrali się mieszkańcy Kamiennej Góry aby uczcić rocznicę wybuchu Warszawskiego.
Tradycyjnie, już od kilku lat, obchody rocznicy Powstania Warszawskiego w Kamiennej Górze odbywają się na rondzie przy wjeździe do centrum handlowego. W tym roku, tak jak w poprzednich, ruch na rondzie został wstrzymany o 17.00, młodzi ludzie odpalili race i okrzykami ?chwała bohaterom? uczcili uczestników ostatniego polskiego zrywu narodowego.
Na ogrodzeniu przy rondzie można było obejrzeć zdjęcia o tematyce powstańczej. Wokół ronda zebrała się spora grupa osób, które specjalnie przyszły uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze