70 rocznicę Powstania Warszawskiego uczcili w Kamiennej Górze młodzi mieszkańcy miasta.
Inicjatorem akcji było Kamiennogórskie Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne, jednak włączyli się także tutejsi kibice Górnika, członkowie AirSoft Kamienna Góra oraz Naszego Regionu.
Młodzi ludzie przynieśli flagi, banery i pirotechnikę. O 17.00 wstrzymano ruch uliczny na skrzyżowaniu przed budynkiem starostwa, młodzi ludzie z biało- czerwonymi opaskami na ramieniu odpalili race, wznosili okrzyki ?chwała bohaterom?. Akcja trwała minutę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze