W Szkole Podstawowej w Ptaszkowie odbył się dzisiaj (wtorek, 27 maja) gminny konkurs recytatorski "Dziecko w poezji" dla uczniów klas I-III.
Przed jury zaprezentowali się najlepsi recytatorzy wybrani podczas eliminacji szkolnych przeprowadzonych we wszystkich gminnych szkołach. W konkursie udział wzięło piętnaścioro recytatorów.
W grupie pierwszoklasistów pierwsze miejsca zajęli: Stanisław Kuncewicz (Krzeszów), Wiktor Zarzycki (Pisarzowice) i Amelia Ziółkowska (Ptaszków). Drugie miejsce jury przyznało Laurze Remus (Szarocin), a trzecie Malwinie Michno (Ptaszków).
W grupie drugoklasistów pierwsze miejsca zajęła Angelika Pewińska (Pisarzowice), drugie: Weronika Szkaradek (Szarocin) i Julia Roś (Krzeszów), a trzecie Alina Turek i Oliwia Adamczak (obie Ptaszków).
W grupie trzecioklasistów pierwsze miejsca zajęli: Katarzyna Basta (Szarocin), Aleksandra Dul (Krzeszów) i Martyna Długosz (Ptaszków). Drugie miejsce zajął Kacper Grygiel (Ptaszków), a trzecie Sandra Zarzycka (Pisarzowice).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze