Reklama

Gminni recytatorzy

W Szkole Podstawowej w Ptaszkowie odbył się dzisiaj (wtorek, 27 maja) gminny konkurs recytatorski "Dziecko w poezji" dla uczniów klas I-III.


Przed jury zaprezentowali się najlepsi recytatorzy wybrani podczas eliminacji szkolnych przeprowadzonych we wszystkich gminnych szkołach. W konkursie udział wzięło piętnaścioro recytatorów.

W grupie pierwszoklasistów pierwsze miejsca zajęli: Stanisław Kuncewicz (Krzeszów), Wiktor Zarzycki (Pisarzowice) i Amelia Ziółkowska (Ptaszków). Drugie miejsce jury przyznało Laurze Remus (Szarocin), a trzecie Malwinie Michno (Ptaszków).

W grupie drugoklasistów pierwsze miejsca zajęła Angelika Pewińska (Pisarzowice), drugie: Weronika Szkaradek (Szarocin) i Julia Roś (Krzeszów), a trzecie Alina Turek i Oliwia Adamczak (obie Ptaszków).

W grupie trzecioklasistów pierwsze miejsca zajęli: Katarzyna Basta (Szarocin), Aleksandra Dul (Krzeszów) i Martyna Długosz (Ptaszków). Drugie miejsce zajął Kacper Grygiel (Ptaszków), a trzecie Sandra Zarzycka (Pisarzowice).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama