Dzisiaj (piątek, 18 października) w szkole w Chełmsku Śląskim odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Wspólną uroczystość dla przedstawicieli wszystkich placówek z terenu gminy Lubawka zorganizowano po raz trzeci. Pracownicy oświaty zgromadzili się na szkolnej sali gimnastycznej.
Występ rozpoczęły dzieci z klasy trzeciej, które zatańczyły poloneza. Później ich starsi koledzy i koleżanki zaprezentowali program słowno-muzyczny.
Życzenia pracownikom oświaty złożyła burmistrz Ewa Kocemba.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze