Lubawski Urząd Miasta ostrzega kierowców przed możliwymi utrudnieniami na dwóch odcinkach dróg gminnych.
Remonty prowadzone są dzięki dofinansowaniu z funduszu na usuwanie skutków powodzi. Gmina uzyskał 2,5 mln zł. Prace mają się zakończyć przed 15 grudnia.
Remontowane są ul. Nadbrzeżna w Lubawce oraz droga w kierunku Srebrnego Potoku w Jarkowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze