Do końca miesiąca można głosować w plebiscycie portalu naszemiasto.pl Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska ? Baza Gastronomiczna. Dzisiaj (niedziela, 17 sierpnia) na prowadzeniu znalazła się restauracja z powiatu kamiennogórskiego.
O godzinie 9:00 z 4795 głosami na pierwszym miejscu znalazło się Centrum Rekreacji Krzeszówek ? kliknij
Restauracja u Leszka zdobyła do tej pory 358 głosów (14 miejsce) - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze