W środę (17 września) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe zawody w ramach Gimnazjalnej Ligi Lekkoatletycznej Do rywalizacji zgłosiły się tylko dwie szkoły.
Wyniki końcowe:
DZIEWCZĘTA
1. Gimnazjum Lubawka - 735
2. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra - 662
CHŁOPCY
1. Gimnazjum Lubawka - 991
2. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra ? 579

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze