Dzisiaj (wtorek, 24 lutego) na Polanie Jakuszyckiej rozegrany został Bieg Gimnazjalisty, zawody zorganizowane w ramach 39. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego.
Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali na pętli o długości 2 km. Mieli do pokonania dwie pętle.
Do rywalizacji przystąpiło 38 chłopców i 8 dziewcząt. Wśród chłopców piąte miejsce zajął Kacper Wojciechowski (MUKN Pod Stróżą Miszkowice). W rywalizacji dziewcząt czwarte miejsce zajęła Weronika Przemyślak, piąte Wiktoria Przemyślak, szóste Julia Czaja (wszystkie Miszkowice).
Wyniki za stroną organizatora
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze