Kilkanaście porcji marihuany i kilka porcji amfetaminy miał przy sobie 18-latek zatrzymany na terenie gminy Marciszów.
W poniedziałek policjanci w opuszczonym budynki na terenie Marciszowa zobaczyli mężczyznę. On też ich zauważył i zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli okazało się, że 18-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego ma przy sobie narkotyki. Policjantom tłumaczył, że nie jego narkotyki. Znalazł, ale nie pamiętał gdzie i kiedy to miało miejsce.
Młodzieniec został zatrzymany, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze