W niedzielę (1 czerwca) odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Głosować będzie można od godziny 7:00 do 21:00.
Głosowanie polega na postawieniu znaku X (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony nazwiska wybranego kandydata. Postawić można tylko jeden X.
Zobacz, gdzie będą działać komisje wyborcze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze