Reklama

Funkcjonują dobrze

Podczas dzisiejszej (środa, 27 lutego) sesji kamiennogórscy radni wysłuchali raportu komisji rewizyjnej na temat kontroli podstawówek po wprowadzeniu reformy oświatowej. Komisja nie miała żadnych zastrzeżeń do ich funkcjonowania.

 

Komisja rewizyjna kontrolowała dwie publiczne szkoły podstawowe. Sprawozdanie na sesji przedstawiła Iwona Szczerbaty, przewodnicząca komisji rewizyjnej. - Obie szkoły funkcjonują dobrze po wprowadzeniu reformy ? mówiła I. Szczerbaty. Do wygłoszonego sprawozdania zastrzeżenia miała radna Celina Róg. - Przedstawiła pani zaledwie ogólny zarys stanu. Mieliśmy nadzieję, że będzie to bardziej szczegółowa analiza ? zaznaczyła C. Róg. Przewodnicząca komisji odesłała radną do zapoznania się z pełnym raportem, który został sporządzony.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama