W sobotę (12 maja) odbył się Konwaliowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Zielonej Górze.
Turniej rozgrywany był w kategoriach seniorów w ramach cyklu Grand Prix Polski. Kamiennogórską "Fraszkę" reprezentowali w kategorii senior 1 - 30 Karolina Homoncik i Wojciech Andrzejewski. W rywalizacji tanecznej w klasie C wytańczyli 2 miejsce oraz 6 miejsce w Grand Prix Polski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze