W sobotę (26 maja) kamiennogórska Fraszka uczestniczyła w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Siechnicach koło Wrocławia.
W kategorii 8-9 lat klasa G trzecie miejsce zajęli: Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski. Natomiast w kategorii 12-13 klasa G drugie miejsce wywalczyli: Alicja Niciejewska i Wiktor Zarzycki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze