W sobotę (10 marca) na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Prusicach, 2 pary z kamiennogórskiej "Fraszki" wytańczyły srebrne medale.
W kategorii do 9 lat w klasie H srebro zdobyła para Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski. Ten sam wynik w kategorii 12-13 lat w klasie H osiągnęli Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze