W minioną sobotę (14 kwietnia) pary z Klubu Fraszka Kamienna Góra uczestniczyły w Diamentowym Turnieju Tańca.
Turniej odbywał się w kategoriach dziecięcych i seniorskich.

W bloku porannym pary dziecięce wytańczyły:
W kategorii do 7 lat brąz drugie miejsce zajęli Mają Niezgoda i Leon Homoncik.
W kategorii 8-9 lat H również drugie miejsce wytańczyli Hanna Pastuch i Oskar Ora oraz Maja Migacz i Karol Homoncik.
Miejsce pierwsze i awans do wyższej klasy tanecznej G wywalczyli Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski.

W kategorii 12-13 H pierwsze miejsce zajęli Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.
W bloku seniorskim klub reprezentowali Karolina Homoncik i Wojciech Andrzejewski. Para wywalczyła trzecie miejsce w kategorii 30+ klasa C.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze