Reklama

Fraszka w diamentach

W minioną sobotę (14 kwietnia) pary z Klubu Fraszka Kamienna Góra uczestniczyły w Diamentowym Turnieju Tańca.

 

Turniej odbywał się w kategoriach dziecięcych i seniorskich.

W bloku porannym pary dziecięce wytańczyły:
W kategorii do 7 lat brąz drugie miejsce zajęli Mają Niezgoda i Leon Homoncik.
W kategorii 8-9 lat H również drugie miejsce wytańczyli Hanna Pastuch i Oskar Ora oraz Maja Migacz i Karol Homoncik.
Miejsce pierwsze i awans do wyższej klasy tanecznej G wywalczyli Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski.

W kategorii 12-13 H pierwsze miejsce zajęli Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.

W bloku seniorskim klub reprezentowali Karolina Homoncik i Wojciech Andrzejewski. Para wywalczyła trzecie miejsce w kategorii 30+ klasa C.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama