W niedzielę (18 marca) tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego "Fraszka" uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Borowej k/Wrocławia.
W kategorii do 9 lat w klasie tanecznej H pierwsze miejsce wytańczyli: Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski.
Również pierwsze miejsce, ale w kategorii 12-13 lat w klasie tanecznej H zajęli: Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.
W kategorii 12-13 lat w klasie tanecznej G trzecie miejsce uzyskali: Alicja Niciejewska i Wiktor Zarzycki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze