Reklama

Frania w Marciszowie

W sobotę (30 kwietnia) na scenie Domu Kultury w Marciszowie gościnny występ dali aktorzy z Teatru Lalki i Aktora z Wałbrzycha.


Spektakl "Frania Piorun" skierowany jest głównie do młodszego widza, jednak śmieszne przygody Borsuka Bazyla, Lisa Daktyla i Niedźwiedzia Melona przypadły do gustu również tym starszym obserwatorom. Do tej pory spokojne życie, pełne rytuałów leśnych zwierząt zaburzyło pojawienie się aroganckiej dziewczynki. Jak się okazało spotkanie wywarło pozytywny wpływ na obie strony.
Spektakl Frania Piorun miał swoją premierę w 2015 roku. Cały czas jest grany w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama