7 lipca 2013 roku w Opawie odbył się ciekawa impreza. Mieszkańcy Opawy i strażacy z gminy Lubawka zaprosili na "Dzień bezpieczeństwa".
Na boisku w Opawie odbyły się pokazy strażackie z udziałem druhów z Czech. Zadanie polegało na udzieleniu pomocy poszkodowanym w wypadku. Strażacy gasili też pożar. Na strażackim torze przeszkód mogli zmierzyć się zarówno najmłodsi mieszkańcy, jak i całe rodziny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze