Ponownie cofamy się do 2013 roku. 7 lipca w Krzeszowie rozegrany został Turniej Wsi.
Mieszkańcy wsi tworzących gminę Kamienna Góra rywalizowali w dziesięciu konkurencjach m.in. rzucie do kosza, rzutach karnych, skoku w dal, biegu na bieżni, badmintonie, rzucie piłeczką palantową, przeciąganiu liny, tenisie stołowym.
Wystartowały reprezentacje Krzeszówka, Lipienicy, Gorzeszowa, Olszyn, Kochanowa i Krzeszowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze