Dzisiaj cofamy się do roku 2011. Zobacz, jak bawili się młodzi mieszkańcy Kamiennej Góry podczas Wesołych podwórek.
Tym razem 6 lipca 2011 roku i podwórko na osiedlu Zadrna. Rozpoznajesz się na którymś zdjęciu?
Wesołe podwórka były cyklem wakacyjnych zabaw organizowanych przez Centrum Kultury na podwórkach rozrzuconych po całej Kamiennej Górze. Jak widać na zdjęciach, w 2011 roku cieszyły się zainteresowaniem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze