Już za tydzień odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętacie jak impreza wyglądała w przeszłości?
Dzisiaj wracamy do 2008 roku i 16. finału. W roku 2008 WOŚP grał 13 stycznia. Były występy, licytacje, WOŚP prowadził clown. Licytowany był m.in. komisarz Lew i WOŚP-owy tort. Odbyły się również potyczki władz - pamiętacie kto wtedy reprezentował radę miasta, a kto urząd miasta?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze