Wracamy do wspomnień. Tym razem konkretny dzień, konkretne wydarzenie.
Co się wydarzyło 20 stycznia 2009 roku? Wróćmy na chwilę do Lubawki. Była zima, na stoku leżał śnieg, a pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zorganizowali zjazd na Byle czym. Była zabawa i dyplomy.
Ktoś się rozpoznaje na archiwalnych zdjęciach?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze