Nowy Rok rozpoczynamy kolejnym wspomnieniem. Tym razem strażacki uroczystości w Kamiennej Górze.
Impreza, prawdopodobnie Dzień Strażaka, zorganizowana w Galerii Centrum (przy Centrum Kultury). Te pomieszczenia już tak nie wyglądają, mają też inne przeznaczenie.
Na zdjęciach strażacy, z komendantem Andrzejem Bodnarem i zastępcą Ryszardem Klimsiakiem oraz późniejszy burmistrz, a w tym czasie wicestarosta Krzysztof Świątek.
Zdjęcie prawdopodobnie z 1999 roku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze