Ponownie sięgamy do redakcyjnego archiwum. Tym razem zapraszamy na turniej szachowy rozgrywany pod koniec lat 90-tych, na początku dwutysięcznych.
Turniej rozgrywany był w tzw. sali tanecznej Centrum Kultury. Obecnie, po remoncie, to Miejska Biblioteka Publiczna.
Jak widać zainteresowanie rozgrywkami było duże. Całą salę wypełniają stoły z szachownicami. Na każdym trwa rozgrywka. W środku (stoi) widać Stefana Hałubka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze