Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich pasjonatów gry w szachy na 1. Turniej Szachowy rozgrywany systemem FLAMPARCK. Celem turnieju jest popularyzacja, promowanie i ożywienie środowiska szachowego z rejonu wałbrzyskiego.
Turniej ma charakter otwarty, warunkiem uczestnictwa jest wniesienie wpisowego w wysokości 10 zł, wyjątek stanowią dzieci i młodzież urodzone po 1995 r. oraz amatorzy nieposiadający rankingu szachowego, a którzy chcieliby spróbować swoich sił.
Termin rozgrywek: 26 października 2013 r, godz. 9.00.
Miejsce: Wałbrzyski Ośrodek Kultury, ul. Broniewskiego 65a
Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie Paweł Kowalczyk, tel. 665 515 075 lub 667 096 960, bądź w dniu rozgrywek.
Więcej informacji w regulaminie turnieju, dostępny na stronie www.wok.walbrzych.pl

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze