Reklama

Flamparck w Wałbrzychu

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich pasjonatów gry w szachy na 1. Turniej Szachowy rozgrywany systemem FLAMPARCK. Celem turnieju jest popularyzacja, promowanie i ożywienie środowiska szachowego z rejonu wałbrzyskiego.


Turniej ma charakter otwarty, warunkiem uczestnictwa jest wniesienie wpisowego w wysokości 10 zł, wyjątek stanowią dzieci i młodzież urodzone po 1995 r. oraz amatorzy nieposiadający rankingu szachowego, a którzy chcieliby spróbować swoich sił.

Termin rozgrywek: 26 października 2013 r, godz. 9.00.
Miejsce: Wałbrzyski Ośrodek Kultury, ul. Broniewskiego 65a

Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie Paweł Kowalczyk, tel. 665 515 075 lub 667 096 960, bądź w dniu rozgrywek.

Więcej informacji w regulaminie turnieju, dostępny na stronie www.wok.walbrzych.pl

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama