Gości dzisiejszych (sobota, 1 września) dożynek w Lubawce witała miejska flaga przerzucona przez konar przydrożnego drzewa.
Flaga przerzucona została przez konar drzewa tuż za przejazdem kolejowym na drodze krajowej nr 5. Mogli ją więc zobaczyć wszyscy wjeżdżający do Lubawki od strony Kamiennej Góry.
Flagi Polski i Lubawki rozwieszone zostały na początku sierpnia, przed jarmarkiem w Chełmsku Śląskim. Jak zapowiedziała burmistrz Ewa Kocemba, mają wisieć aż do 11 listopada, Święta Niepodległości. Pisaliśmy już o kolejności wieszania flag.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze