Wczoraj (piątek, 18 maja) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpiła fińska grupa Samoaja.
Koncert zorganizowało Centrum Kultury w ramach cyklu Koncert miesiąca.
Samoaja to, istniejący od czterech lat, alternatywny, folkowy zespół. Grupa ma już na swoim koncie jeden album, obecnie jest w trasie koncertowej, m.in. po Polsce. Jesienią ma wydać kolejną płytę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze