Reklama

Finał w Kamiennej

Dzisiaj (piątek, 14 marca) w hali ZSZiO w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.


W turnieju zagrały trzy drużyny, czwarta nie dojechała. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z ZSO i ZSZiO z Kamiennej Góry oraz ekipa z Bolesławca. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdy.

Turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących, która wygrała oba mecze 2:0. Drugie miejsce zajęła ekipa Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (jedno zwycięstwo, jedna porażka).

Mistrz strefy, drużyna ZSO Kamienna Góra, zagra w finale dolnośląskim. Zawody odbędą się w Kamiennej Górze.

Skład ZSO: Bobek G. Bodziony R. Oleksyk T. Jabłoński K. Okoń M. Urbanowicz K. Szelec K. Lema K. Szymczak M. Gądek K. Opiekun Krzysztof Pawlikowski

Reklama

Skład ZSZiO: Trzepak M. Zdanowski B. Woźniak K. Kiec K. Chojnowski K. Szczerbaty T. Gryczuk K. Tarnowski D. Gierszewski D. Gmyr K. Gułaj S. Opiekun Tomasz Wyszomirski.

Finał wojewódzki odbędzie się 3 kwietnia w Kamiennej Górze. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama