Dzisiaj (piątek, 14 marca) w hali ZSZiO w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.
W turnieju zagrały trzy drużyny, czwarta nie dojechała. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z ZSO i ZSZiO z Kamiennej Góry oraz ekipa z Bolesławca. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdy.
Turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących, która wygrała oba mecze 2:0. Drugie miejsce zajęła ekipa Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (jedno zwycięstwo, jedna porażka).
Mistrz strefy, drużyna ZSO Kamienna Góra, zagra w finale dolnośląskim. Zawody odbędą się w Kamiennej Górze.
Skład ZSO: Bobek G. Bodziony R. Oleksyk T. Jabłoński K. Okoń M. Urbanowicz K. Szelec K. Lema K. Szymczak M. Gądek K. Opiekun Krzysztof Pawlikowski
Skład ZSZiO: Trzepak M. Zdanowski B. Woźniak K. Kiec K. Chojnowski K. Szczerbaty T. Gryczuk K. Tarnowski D. Gierszewski D. Gmyr K. Gułaj S. Opiekun Tomasz Wyszomirski.
Finał wojewódzki odbędzie się 3 kwietnia w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze